Skip to content

Ogrodzenia ażurowe Mobilt na 81. rocznicę wybuchu II Wojny Światowej na Westerplatt

Ogrodzenia ażurowe Mobilt na 81. rocznicę wybuchu II Wojny Światowej na Westerplatt

Z okazji 81. rocznicy wybuchu II Wojny Światowej, na Westerplatte zastosowano ogrodzenia ażurowe Mobilt RC CB. To miejsce, w którym 1 września 1939 roku rozpoczął się jeden z najkrwawszych konfliktów w historii ludzkości.

1400 metrów ogrodzenia na zlecenie Komendy Portu Wojennego

Na zlecenie Komendy Portu Wojennego Gdynia i Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku, dostarczyliśmy 400 paneli ogrodzeniowych, co daje 1400 metrów bieżących ogrodzenia.

Nasze ogrodzenia ażurowe wykorzystywane są również podczas badań archeologicznych na terenie byłej Wojskowej Składnicy Tranzytowej.

Zabezpiecz swoje tereny z Mobilt

Zabezpiecz swój teren z ogrodzeniami Mobilt. Skontaktuj się z nami i sprawdź naszą ofertę.

Przeczytaj nasze inne artykuły blogowe

TLC Rental

Budujemy przyszłość placów budowy – TLC Rental na Targach Rusztowań i Sprzętu Budowlanego 2026

W dniach 13–15 stycznia 2026 r. TLC Rental weźmie udział w pierwszej edycji Plac Budowy Expo – targów poświęconych nowoczesnym rozwiązaniom dla placów budowy, bezpieczeństwu pracy oraz organizacji inwestycji. Wydarzenie odbędzie się w Ptak Warsaw Expo, gdzie swoją ofertę zaprezentuje ok. 70 wystawców, a organizatorzy spodziewają się ponad 5000 odwiedzających
Czytaj więcej
TLC Rental

Schody modułowe TAS i klatki SST – bezpieczna komunikacja na placu budowy 

Dobra organizacja komunikacji między kondygnacjami czy dojście do wykopu potrafi znacząco przyspieszyć prace i ograniczyć ryzyko wypadków. Dlatego coraz częściej wybór pada na schody modułowe TAS i klatki schodowe SST – rozwiązania, które łączą w sobie mobilność, stabilność i pełną zgodność z przepisami BHP
Czytaj więcej
TLC Rental

Bezpieczeństwo i higiena pracy na budowie. Jakie środki ochrony na budowie zastosować, by zapewnić bezpieczeństwo pracownikom?

Budowa to jedno z tych miejsc pracy, gdzie ryzyko wypadku jest wpisane w codzienność – i to dosłownie. Praca na wysokości, w zmiennych warunkach atmosferycznych, przy użyciu ciężkiego sprzętu, często pod presją czasu – wystarczy chwila nieuwagi, by doszło do groźnego incydentu. Dlatego kwestia zabezpieczenia placu budowy i ochrony pracowników to nie formalność, a absolutna podstawa. Bezpieczeństwo i higiena pracy na budowie to fundament, od którego zaczyna się każda odpowiedzialna inwestycja.
Czytaj więcej